DPŻ gra z WOŚP: 29. Finał - podsumowanie

Blog / Aktualności

W sobotę zakończyliśmy aukcje w ramach naszego drugiego już wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli “DPŻ gra z WOŚP”! W tym roku swoją pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia wspiera Colorland - mistrzowie fotoprezentów ;)

Na tegoroczny finał przygotowaliśmy dwa egzemplarze naszego śpiewnika we wspaniałych, niepowtarzalnych wydaniach.

Oba nasze śpiewniki zostały wylicytowane na pokaźne kwoty, a suma przekazana za sprawą naszych aukcji przeszła nasze najśmielsze oczekiwania (serio, nie, że tak wypada napisać czy coś!)... Łącznie na 29. finał przekazane zostało 918,50 zł!!!

Jak do tego doszło nie wiemy, chociaż coś tam jednak tak.

Obie aukcje, jak się okazało, wygrała... ta sama osoba! Grzecznie wpłaciła kwotę za obie, ale jeden ze śpiewników postanowiła oddać w ręce następnej osoby w kolejce. Owa osoba natomiast, również wpłaciła kwotę ze swojej oferty i podała śpiewnik dalej. Trzecia osoba z radością go przyjęła... naturalnie również wpłacając kwotę równoważną swojej ofercie!

Tym sposobem ci hojni darczyńcy wymienieni powyżej rozbili bank! Dziękujemy niezmiernie zarówno im, jak i wszystkim licytującym nasze śpiewniki i dalej zbieramy szczęki z podłogi.

Nie żałuj sobie, przeczytaj coś jeszcze:

Więcej aktualności