Mamy nową stronę internetową! #idzienowe

Blog / Aktualności

Ci co nas znają, dobrze wiedzą, że jak mówimy, że coś zrobimy, to nie trzeba nam przypominać co pół roku. I oto jest! Nasza nowa strona internetowa!

Pracę nad stroną, którą właśnie przeglądasz rozpoczęliśmy już w 20** roku (mała cenzura dla podratowania wizerunku). Mamy ogromną nadzieję, że przypadnie do gustu wszystkim zainteresowanym naszą działalnością. Staraliśmy się (i nadal będziemy) pokazywać na niej to, co najbardziej istotne w życiu DPŻ jak i klarownie przedstawić filary aktywności stowarzyszenia.

Poza treścią stałą, taką jak informacje o nas, rejsach, szkoleniach czy produktach zamawialniowych (podobnie jak na poprzedniej odsłonie depezet.com), nie zabraknie bloga i aktualności. Plany na rozwój tych sekcji, a jakże, są! Zatem będziemy wdzięczni za przytrzymanie kciuków choć przez sekundę :) Sekcji aktualności tłumaczyć nie trzeba (znajdziesz je jako podkategorię bloga), na blogu zaś chcemy od czasu do czasu udostępnić tzw. 5-minute read o tematyce… różnej. Oczywiście tematyka różna nie pozostanie bez choćby minimalnego związku z żeglarstwem, ale, jak wiemy, DPŻ dotyka tego tematu od przeróżnych stron ;)

A ty? Jakie masz sugestie odnośnie strony i bloga? Co chciałbyś/abyś na nim zobaczyć? A może coś napisać? Jak zwykle z nieukrywaną wdzięcznością przyjmiemy wszelkie uwagi, propozycje i sugestie! Napisz do nas na Facebooku lub Instagramie, lub skorzystaj z zakładki „Kontakt”. No, i fajnie, że wpadłeś/aś! :D

Więcej aktualności