Trzecia(!) Szlachetna Paczka by DPŻ za nami

Blog / Aktualności

Przełom listopada i grudnia w DPŻ nie mógł upłynąć na niczym innym jak trzeciej edycji naszej Szlachetnej Paczki!

Gdy kończył się rok 2020 i podczas finału drugiej Szlachetnej Paczki by DPŻ wkładaliśmy do jednego z pudełek kartkę z życzeniami, myśleliśmy o jak najszybszym pożegnaniu tego przeklętego czasu i jasnej przyszłości czekającej na nas w 2021.

Jak się okazało, 2021 wcale idealny nie był, więc i tym razem życzenia pozostawienia go za sobą były na miejscu. Ale nie narzekajmy, bo i tak był lepszy niż poprzednik, więc może idziemy w dobrym kierunku? :)

Przełom listopada i grudnia w DPŻ nie mógł upłynąć na niczym innym jak trzeciej edycji naszej Szlachetnej Paczki! Jako że zwycięskiego składu się nie zmienia, za sterami po raz kolejny stanęła Karola. W tym roku wybór padł na rodzinę z Tarnowa - Panią Iwonę z dzieciakami.

Po zamknięciu zasadniczej części Zrzuty i Zbiórki, po raz kolejny nie mogliśmy wyjść z zachwytu nad waszą hojnością! Wspólnie udało nam się uzbierać aż 6753 zł! Oprócz tego, bezpośrednio przekazano nam wiele ubrań, słodyczy, zabawek i artykułów gospodarstwa domowego, więc ani przez chwilę nie musieliśmy martwić się o sukces trzeciej Paki. :D Jesteście niezastąpieni!

Z ciekawostek, oprócz paczek dostarczonych przez wolontariuszy Szlachetnej Paczki, udało nam się również zapewnić Rodzinie dostęp do Internetu na następny rok. W dobie nauki zdalnej powinien się przydać. :) A na laptopie, nie oszukujmy się, chłopaki będą mogli też w coś fajnego pociupać. :>

Według naszych obliczeń w tym roku naszą inicjatywę wsparło aż 49 osób! Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna. Pamiętajcie, dobro wraca! I my też, wrócimy już za rok! <3

Nie żałuj sobie, przeczytaj coś jeszcze:

Więcej aktualności